office@agromis 52 320 29 35
STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT

Centrum ogrodnicze

W roku 2001 uruchomiliśmy na własnym terenie w Łochowicach CENTRUM OGRODNICZE. Centrum nasze jest punktem sprzedaży głównie roślin, drzew i krzewów ozdobnych oraz artykułów do aranżacji ogrodów takich jak kamienie, grysy, kostka brukowa, kostka granitowa, kora, ziemia ogrodnicza i folie do oczek. Oferujemy artykuły do kompleksowego urządzenia ogrodu i terenu na terenie domku jednorodzinnego jak i terenu firmy lub terenów zielonych miejskich i gminnych. Nasze doświadczenie w branży ogrodniczej i licencjonowana kadra w urządzaniu i aranżacji ogrodów służy poradą przy wyborze i zakupie naszych produktów. Dopasujemy wyposażenie do potrzeb i warunków terenowych każdego zamówienia. Zapraszamy do zakupów w naszym Centrum Ogrodniczym.

Na życzenie klienta sprowadzamy materiały ze szkółek polskich, niemieckich, holenderskich. Z firm tych możemy dostarczyć Państwu Materiał roślinny najwyższej jakości i w asortymencie tak szerokim, że zaspokoi najbardziej wyszukanych i wymagających klientów.

Od kilku lat bierzemy udział w targach i jarmarkach ogrodniczych w regionie i z całkiem dobrymi efektami - nagrody, puchary, dyplomy.... za ciekawą ofertę, wizerunek stoisk, miłą obsługę. W najbliższych latach nadal chcemy się rozwijać i poszerzać ofertę i dawać możliwość zakupu u nas interesujących roślin i artykułów branży ogrodniczej. ZAPRASZAMY !!!