office@agromis 52 320 29 35
STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT

Usługi ogrodnicze

Firma nasza zajmuje się również od 2002 roku usługami ogrodniczymi.
Oferujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, wykonywaniem i pielęgnacją terenów zielonych zarówno u klientów indywidualnych, jak instytucjonalnych.
Wykonujemy szkice, projekty, kosztorysy w wersji papierowej i elektronicznej.
Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenów zielonych poczynając od prac ziemnych, poprzez wykonanie trawników sianych lub z rolki, ścieżki i podjazdy.
Do montażu instalacji – podlewania automatycznego, oświetlenia, drenaży, odwodnień.
A także budowa zbiorników wodnych, oczek, stawów, kaskad, fontann.
Jak i budowy małej architektury ogrodowej – altan, drewutni, ławek, placów zabaw itp.

Proces projektowania ogrodu

Od wstępnej rozmowy z założeniami jakie ma inwestor, określenia jego potrzeb i oczekiwań, co do zagospodarowania przestrzeni wokół domu, firmy, czy osiedla. Trwa nieustanny proces, w którym rozmawiamy, rysujemy, szkicujemy, pokazujemy tworząc nawet kilka wstępnych koncepcji.
Aż do momentu, gdy jest osiągany konsensus i ogród - teren zielony, przestrzeń wraz z roślinami ścieżkami, altanami, skalniakami, oczkiem wodnym, oraz tym wszystkim co można sobie wymarzyć w ogrodzie jest uszyte na miarę tego jednego niepowtarzalnego miejsca i zarówno inwestor i my projektanci będziemy mogli powiedzieć tak TO NASZE DZIEŁO, POMYSŁ REALIZACJA, chwaląc się przed innymi, ze stworzyliśmy miejsce na ziemi jedyne i niepowtarzalne, do którego będziemy chcieli wracać z najdalszych podróży, a ono nas przygarnie jak strudzonego wędrowca i da wytchnienie......

Od początku naszej działalności wykonaliśmy kilkaset projektów i realizacji inwestycji. Działamy profesjonalnie, szybko, rzetelnie i ……