office@agromis 52 320 29 35
STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT

Usługi ogrodnicze

W 2013 firma nasza otwiera nowy dział produkcyjny – szkółka roślin ozdobnych - bylin.
Byliny to bardzo liczna grupa roślin ozdobnych. Bogactwo świata bylin powoduje, że znajdują zastosowanie w różnych typach ogrodów i wkraczają na tereny dotychczas zarezerwowane dla drzew i krzewów (np. zieleń miejska). Te wieloletnie barwne rośliny zielne nadają charakter naszym ogrodom.

Chcemy zaoferować Państwu szeroki wybór roślin jednorocznych jak wieloletnich do nasadzeń w ogrodach prywatnych i przy firmach. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się projektowaniem i wykonywaniem terenów zielonych.

Asortyment roślin to szeroka gama odmian popularnych bylin, roślin cebulowych, kłączowych itp. Przeznaczonych na nasadzenia w różnych warunkach glebowych i klimatycznych. Od suchych wydm, poprzez skarpy drogowe, nasadzenia zadarniające, na miejskie klomby, po grzęsawiska i rozlewiska przy stawach i oczkach wodnych.
W miejsca nasłonecznione i głęboki cień.

Oferujemy roślinny popularne jak i odmiany mniej znane ale cenione przez profesjonalistów i hobbistów. Materiał roślinny głownie dostępny jest w doniczkach p9, ale również w 1,5 litrowych i większych. Zainteresowanych oferta zapraszamy do wysyłania zapytań.